У 2021 році реєстрація вступників для складання ЄФВВ та/або ЄВІ триватиме з 9:00 год. 11 травня до 18:00 год. 3 червня.

Увага! У зв'язку з проведенням ЗНО на базі університету, реєстрація 28 травня та 1 червня здійснюватиметься з 16 до 18 години!

Просимо вибачення за незручності!

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія університету за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра та/або дистанційно.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти - випускники вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

2. У термін, відведений для реєстрації, подайте особисто або надішліть на офіційну електронну адресу Приймальної комісії університету vstupdgu@ukr.net скановані копії (фотокопії) реєстраційних документів.

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

В заяві-анкеті нижче зазначені пункти заповнюються наступним чином:

• за спеціальністю: 081 "Право" або 053 "Психологія" або "242 "Туризм";
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків: не заповнюють особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття РНОКПП;
  • дані довідки, що підтверджує факт замовлення диплома бакалавра: вказують лише особи, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання);
  • інформація про необхідність створення особливих умов, код(и) умов(и) та дата та номер медичного висновку: заповнюють особи, для яких потрібно створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання на основі медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о.

3. Отримайте екзаменаційний листок або його скановану копію.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації Ви отримаєте екзаменаційний листок особисто або його скановану копію Вам буде надіслано на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті, під час дистанційного подання матеріалів. В цьому випадку, оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та  в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Довідки за телефоном: +38 (063) 705-91-21.